سی کی آبسشن نایت زنانه-CK Obsession Night

عطر ادکلن سی کی آبسشن نایت زنانه-CK Obsession Night عطری است گرم و تلخ. این عطر در سال ۲۰۰۵ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن سی کیآبسشن نایت-CK Obsession Night عطری است زنانه و شیک.

عطر ادکلن سی کی آبسشن نایت زنانه-CK Obsession Night

عطر ادکلن سی کی آبسشن نایت زنانه-CK Obsession Night، محصول سال ۲۰۰۵ کمپانی سی کی با رایحه ی گلدار و شرقی که دارد مناسب استفاده ی بانوان در ماه های سرد سال می باشد . عطر زنانه Obsession Night Calvin Klein که برگرفته از شور و اشتیاق شب های گرم تابستانی است ، با رایحه ای خنک و تلخ به مانند برق شبنم زیرنور مهتاب و تاریکی شب در باغی پر از گل های شب رو می باشد.

رنگ تیره و آبی شیشه‌ی این عطر به‌ویژه در بطری، شما را به یاد آسمان شب می‌اندازد. روی شیشه نام Obsession Night با خط درشت و با رنگ آبی به خوبی مشخص است.
به محض اسپری این CK کوچک روی لباس و یا محل نبض خود به سرعت بوی پرتقال ماندرین، گل‌های سفید، نارنج، گلپر و پرتقال تلخ به مشامتان خواهد رسید. این ترکیب شیرینی قابل توجهی را ایجاد می‌کند. پس از مدتی این نت‌ها جای خود را به گل‌های یاسمین، زنبق دره و رز می‌دهند. این ترکیب سه‌گانه شیرینی نت‌های قبلی را دوچندان خواهد کرد. در ادامه و پس از مدتی طولانی نت‌های پایانی جای نت‌های قبلی را می‌گیرند. چوب صندل، دانه‌ی تونکا، عنبر، وانیل و چوب کشمیر گرمای ملایم و دلنشینی را ایجاد می‌کنند.

  • رایحه اولیه: ماندارین ، ترنج ، گل های سفید ، پرتقال تلخ ، گلپر
  • رایحه میانی: یاسمن ، گل یاس ، گل رز ، سوسن
  • رایحه پایه: چوب صندل ، لوبیا تونکا ، عنبر ، وانیل ، چوب کشمیری

عطر ادکلن لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن

لینکهای مرتبط:

عطر سی کی آبسشن نایت

ادکلن سی کی آبسشن نایت

سی کی آبسشن نایت

CK Obsession Night

ادکلن کالوین کلین

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *